Skontaktuj się z nami -  Infolinia (dostępna 24/7) tel. 730 077 064

Szkoła Języka Angielskiego Angloschool

Dla młodzieży i dorosłych Online

Przełamujemy bariery…

 ... w mówieniu. Staramy się sprawić, aby używanie języka angielskiego w praktyce stało się dla Państwa naturalne i nie stanowiło źródła stresu i frustracji. Wręcz przeciwnie, na naszych zajęciach spotkają Państwo podobne do siebie osoby, razem z którymi będziecie podnosić swoje umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc, w miłym towarzystwie naszych przyjaznych i zawsze pomocnych lektorów.

Grupy są prowadzone przez dwóch lektorów (system dualny, więcej informacji znajdziesz tutaj). Dzięki temu skorzystają Państwo zarówno z wiedzy i doświadczenia lektora polskiego, który wyjaśni gramatykę i słownictwo, jak i z kontaktu z native speakerem, który podpowie, jak mówić, aby brzmieć naturalnie i mniej podręcznikowo, a także zwróci uwagę na mniej oczywiste błędy w mowie i piśmie.

Poza regularnymi lekcjami będą mieli Państwo okazję spotkać się z naszymi lektorami obcojęzycznymi na zajęciach dodatkowych, gdzie w luźnej atmosferze porozmawiacie na interesujące Was tematy i nurtujące kwestie związane z nauką języka angielskiego.

Poziomy 

W Angloschool Słuchacze dorośli i młodzież są kwalifikowani na następujące poziomy:

  • Anglo Starter – dla osób, które nigdy nie uczyły się j. angielskiego
  • Anglo 1 – dla osób fałszywie początkujących, które kiedyś już się uczyły, ale potrzebują powtórki „od początku”, ale w szybszym tempie niż osoby dopiero rozpoczynające naukę.
  • Anglo 2 – poziom średniozaawansowany niższy (A2 wg CEFR)
  • Anglo 3 – poziom średniozaawansowany (B1 wg CEFR)
  • Anglo 4 – poziom średniozaawansowany plus (B1/B2 wg CEFR)
  • Grupa egzaminacyjna Anglo FCE lub nieegzaminacyjna Anglo 5, 6 (w wybranych placówkach)
  • Grupa egzaminacyjna Anglo CAE lub nieegzaminacyjna Anglo 7, 8 (w wybranych placówkach)
  • Grupa egzaminacyjna Anglo CPE

 

  • Anglo Post-proficiency – dla osób bardzo dobrze znających j. angielski i chcących utrzymać swoje umiejętności na wysokim poziomie.

 

Angielski specjalistyczny

Na życzenie co najmniej 5 osób stworzymy kurs specjalistyczny z interesującej Państwa dziedziny (angielski biznesowy, angielski medyczny, itp.).

Zajęcia Online są realizowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie zdalnych konferencji Zoom.us stosowane w takich instytucjach jak Cambridge Assessment English, Harvard, MIT, NYU, i inni. Każdy uczestnik kursu Online otrzymuje od nas specjalny numer Meeting ID które pozwala mu dołączyć do grupy bądź zajęć indywidualnych. 

 

Back to top