Kursy w systemie dualnym: lektor polski + native speaker

Jesteś tutaj:

Primary Academy

Dziennik on-line

YLE egzaminy dla dzieci

Powrót do mobilnej strony

slowko23.jpg

Materiały nauczania

W Angloschool korzystamy z najnowszych podręczników renomowanych wydawnictw; współczesne podręczniki posiadają zwykle wiele materiałów dodatkowych do pracy w domu lub przez internet - serdecznie zachęcamy do korzystania z nich, pomogą one Państwu utrwalić wprowadzona na zajęciach wiedzę.

Ponieważ jesteśmy szkołą działającą w oparciu o system dualny, bardzo ważne jest dla nas ustalenie, co robi na lekcji każdy z lektorów. Podstawą działania w naszej szkole są szczegółowe programy nauczania, które dokładnie określają, jaki zakres materiału obowiązuje każdego lektora w danej grupie. Poza materiałem podręcznikowym określamy, kiedy i u którego lektora odbywają się testy, znajdują się tam również sugestie, jakich materiałów dodatkowych można na danej lekcji użyć. Każdy lektor wie, co zostało zrobione przez grupę z drugim nauczycielem dzięki dziennikowi online.

Poza podręcznikiem, cały czas tworzymy dodatkowe materiały, które uzupełniają i urozmaicają nasze lekcje. Nie są to więc typowo "podręcznikowe" zajęcia, lecz takie, które zawierają wiele dodatkowych elementów, np. ćwiczenia komunikacyjne w parach i grupach, ćwiczenia rozwijajace słownictwo, quizy, zajęcia z użyciem filmu, elementy egzaminów Cambridge.